Розв'язати задачі: 1) За напруги 40В за 5 хв електричний двигун виконує роботу 900Дж. Визначте

силу струму, яка проходить через двигун. 2) Яку потужність споживає лампа розжарення , нитка якої в робочому стані має опір 6Ом? Лампа працює від акумулятора напругою 12В.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Оля.

Відповідь:

Пояснення:

1)
t = 5 хв = 300 сек
Q = P*t
P = U*I
Q = U*I*t
I = Q / (U*t) =900 /(40*300)  = 0,075 А = 75 мА
2)
I = U/R
P = I*U = U²/R = 12^2/6 = 24 Вт