Щоб підняти за допомогою гідравлічноï машини контейнер масою 150 кг. до меншого поршня прикладають

силу 100 Н. Яка площа меншого поршня, якщо площа більшого дорівнює 300 см²? ДАМ 45 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Макс.

Ответ:

Для визначення площі меншого поршня використаємо принцип Паскаля, який говорить, що тиск, створений на рідину в закритій системі, розповсюджується однаково у всіх напрямках.

Площа більшого поршня A1 = 300 см² = 300 * 10^(-4) м² = 0.03 м².

Сила F1, яка прикладається до більшого поршня, дорівнює 100 Н.

Ми можемо використати наступне співвідношення для обчислення площі меншого поршня A2:

A1/A2 = F1/F2,

де A2 - площа меншого поршня, F2 - сила, яка діє на менший поршень.

Підставляємо відомі значення:

0.03 м² / A2 = 100 Н / F2.

Знаючи, що маса M = 150 кг і сила F2 = M * g, де g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.8 м/с²), можемо розрахувати F2:

F2 = M * g = 150 кг * 9.8 м/с² = 1470 Н.

Підставляємо значення F2:

0.03 м² / A2 = 100 Н / 1470 Н.

Знаходимо A2:

A2 = (0.03 м²) * (1470 Н / 100 Н) = 0.441 м².

Отже, площа меншого поршня A2 дорівнює 0.441 м² або 441 см²