3. Обчисліть «у ватах» потужність серця спортсмена під час змагань, знаючи, що за одне скорочення

воно виконує роботу 16 Дж і за одну хвилину робить 240 скорочень. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Кристина.

Ответ:

вот, надеюсь помогла

Объяснение:

..


Отвечает Кудинова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

N= A/t

За минуту или 60 сек оно делает 240 сокращений или 240*16 = 3840 Дж

N = 3840/60 = 384/6 = 64 Ватт