По похилій площині піднімають вантаж вагою 4000 Н на висоту 1,5 м. Яку роботу виконують при

цьому, якщо ККД похилої площини 50%? СРОЧНО‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидов Алишер.

Объяснение:

Дано:

F=4000H

s=1,5м

n=50%=0,5

Знайти:

Ап-?

Aп=Аз*n=Fsn=4000*1,5*0,5=3000Дж