Помните решить задачу У спіралі електроплитки, яка ввімкнена у мережу 220 В, при силі струму 3 А

виділяється 698000Дж теплоти. Скільки часу вона була ввімкнена в мережу

Ответы на вопрос

Отвечает Маслихин Алексей.

Ответ:

Для визначення часу, на який електроплитка була ввімкнена в мережу, можна використати формулу:

Е = P * t,

де Е - енергія, P - потужність, t - час.

Потужність можна визначити за формулою:

P = V * I,

де V - напруга, I - сила струму.

У нашому випадку V = 220 В, I = 3 А, Е = 698000 Дж. Підставимо значення в формулу:

Е = P * t,

698000 = (220 * 3) * t,

698000 = 660 * t.

Розв'яжемо рівняння для t:

t = 698000 / 660,

t ≈ 1057,58 сек.

Таким чином, електроплитка була ввімкнена в мережу протягом приблизно 1057,58 секунд (або близько 17 хвилин і 37 секунд).

Отвечает Хорошевский Андрей.

R=u/i = 73.33

t=Q/i².r

затем после изменения на время