СРОЧНО Яка кількість теплоти виділиться за 10 хв у провіднику опором 10 Ом за сили струму 1 А?


Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Ответ:   Для визначення кількості теплоти, виділеної в провіднику, можемо використати формулу:

Q = I^2 * R * t

де: Q - кількість виділеної теплоти (в джоулях), I - сила струму (в амперах), R - опір провідника (в омах), t - час (в секундах).

У даному випадку сила струму (I) дорівнює 1 А, опір провідника (R) - 10 Ом, а година (t) - 10 хв, що становить 10 * 60 = 600 сек.

Підставимо відомі значення до формули:

Q = (1 А)^2 * 10 Ом * 600 сек Q = 1^2 * 10 * 600 Q = 10 * 600 Q = 6000 Дж

Таким чином, за 10 хв у провіднику опором 10 Ом при силі струму 1 А відділиться 6000 Дж тепла.

Объяснение: