На трьох полицях стоїть 36 книг, порівну на кожній. Скільки таких книг буде стояти на восьми

таких полицях? __ п. - ___ кн. - п. - ? кн.

Ответы на вопрос

Отвечает Nurmamedova Emiliya.

Ответ:

36:3=18(на одной)

18×8=144(на восьми )