СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ!!! Дано координати трьох вершин прямокутника АВСD: А(-4;1), В(2;1), С(2;-3)

(за одиничний відрізок візьміть 1 см). 1) Накресли цей прямокутник. 2) Знайди координати точки D. 3) Знайди координати точки перетину відрізків АС і ВD. 4) Знайди площу і периметр прямокутника. pkudrevatyh2017

Ответы на вопрос

Отвечает Повилайтис Лизок.

Ответ:

1) Накресли цей прямокутник. (дивись малюнок)

2) Знайди координати точки D. (-4,-3)

3) Зайди координати точки перетину відрізків АС і ВD. точка Q(-1,-1)

4) Знайди площу і периметр

Периметр = 20 см

Площа = 24 см2

Пошаговое объяснение:

Периметр = 6*2+4*2= 20 см

Площа = 6*4=24 см2