4.1. Загальна потужність двигунів літака становить 15 МВт. Визнач силу опору руху, якщо літак

рухається рівномірно зі швидкістю 720 км/год. Яку роботу виконають двигуни літака за 0,5 год руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Smetanina Ksenia.

Ответ:

Объяснение:

N=15 МВт;

V=720 км/год=200 м/c;

t=0,5 год=1800 c;

F ,   A   ?   F=N/V=15*10⁶/200=75000 H;  A=N*t=15*10⁶*1800=2,7*10¹⁰ Дж