. Потенціальна енергія кульки на висоті 120 м дорівнює 360 кДж. Визначте масу кульки.


Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Катька.
Дано:
Еп=360кДж=360000Дж
h=120м
g=10
Знайти:
m-?
Eп=mgh→m=Еп/(gh)=360000/(10*120)=300кг