Тіло кинули з поверхні землі вертикально вгору, надавши йому кінетичної енергії 16 Дж. 1) Яку

кінетичну енергію матиме тіло тоді, коли його потенціальна енергія зросте до 6 Дж, 2) на якій висоті це станеться

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Диана.

Ответ:

Объяснение:

Е=Ек+Ер,Ек=Е- Ер=22 - 6 = 16