М‘яч маса якого 100 г кинули вертикально вгору зі швидкістю 20 м/с. Чому дорівнює потенціальна

егергія м'яча у найвищій точці підйому і на яку висоту піднявся м’яч. Опором повітря знехтувати, вважати g= 10м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Косачёв Семён.

Ответ: 20Дж

Объяснение:

Дано:

m=100г

Vo=20м/с

g=10Н/кг

---------------

Еп-?

Высота, на которую поднимется мяч. равна:

h=Vo²/2g=20²/(2*10)=20м

Потенциальная энергия мяча в этот момент равна:

Еп=mgh=0,1*10*20=20Дж

Отвечает Касьянова Саша.

Відповідь:твет: 20Дж

Объяснение:

Дано:

m=100г

Vo=20м/с

g=10Н/кг

---------------

Еп-?

Высота, на которую поднимется мяч. равна:

h=Vo²/2g=20²/(2*10)=20м

Потенциальная энергия мяча в этот момент равна:

Еп=mgh=0,1*10*20=20Дж

Пояснення: