М’яч, маса якого 100г кинули вертикально вгору зі швидкістю 20 м/с. Чому дорівнює потенціальна

енергія м’яча у найвищій точці підйому і на яку висоту підніметься м’яч. (40 Баллов)

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Дмитрий.

1) H = Vo ^ 2 \ 2g = 400 \ 20 = 20 M

2) Ep = mgH = 0.1 * 10 * 20 = 20 Дж