З дна озера до поверхні води рівномірно піднімають суцільний мідний куб із довжиною ребра 40 см.

Якою є глибина озера, якщо виконана при цьому робота 36 кДж? Густина міді 8900 кг/м3 , густина води 1000 кг/м3 срочно!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Проходский Влад.

Ответ:1)Находим объем куба:V = 0,4³ = 0,064 м³2)Находим массу куба:m = ρ*V = 8900*0,064 ≈  570 Н3)Находим силу тяжести  куба:F = m*g = 570*10 = 5700 Н4)Находим выталкивающую силу:Fa = ρводы*g*V = 1000*10*0,064 = 640 Н5)Вес куба в воле:P = F - Fa = 5700 - 640 = 5060 Н6)Глубина:h = A/P = 36 000 / 5060 ≈ 7 м

Объяснение: