Якою є сила тяги одного з найшвидших серійних мотоциклів,якщо вин рухаючись зі швидкістю 90м/с

розвиває потужність 108 кВт Дам еше 35 очков

Ответы на вопрос

Отвечает Викторова Мария.

Відповідь:

1200H

Пояснення:

Формула для обрахунку потужності: P = \frac{A}{t}

Формула для обрахунку роботи: A = FS

Формула для обрахунку швидкості: v = \frac{S}{t} = > S = vt

Підставивши все, отримаємо: P = \frac{FS}{t} = \frac{Fvt}{t} = Fv = > F = \frac{P}{v}

P = 108 * 10^3Вт

F = \frac{108 * 10^3}{90} = 1200H