Візок масою 4 кілограми штовхають із силою 8 Ньютон визначте прискорення візка. Будь ласка з «дано»


Ответы на вопрос

Отвечает Нуржанов Нурдаулет.

Дано:

маса візка (m) = 4 кг

сила (F) = 8 Н

Прискорення можна визначити за допомогою другого закону Ньютона:

F = m*a

де F - сила, m - маса, a - прискорення

Тому, прискорення можна знайти, розв'язавши рівняння:

a = F/m

Підставляючи дані, отримуємо:

a = 8 Н / 4 кг = 2 м/с²

Отже, прискорення візка становить 2 м/с².