Довжина поля 40м,а ширина в 4 рази менша.Одна восьма поля засіяно кукурудзою,а решта пшеницею.Яку

площу засіяно пшеницею?

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Юлиана.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 40/4=10м-ширина поля

2) S=40*10=400м²-площа поля

3)потрібно знайти 1/8 від 400м²:

400:8*1=50м²-площа поля,що засіяна кукурудзою

4)400-50=350м²-площа поля,що засіяна пшеницею.

Відповідь: 350м²