Площа ділянки засіяно пшеницею у 6 раз більша за площу ділянки засіяно ячменю та ділянка засіяна

житом в 3 рази менше від ділянки засіяно пшеницею скільки гектарів землі в середньому засіяно кожної культури якщо житом засіяно на 120 гектарів більше ніж ячменем

Ответы на вопрос

Отвечает Вельсовский Михаил.

Ответ:

Ответы даны внизу.

Пошаговое объяснение:

x - ячмень,

6x - пшеница,

2x - рожь,

2x - x = 120

x = 120 (га) - засеяно ячменью.

6 * 120 = 720 (га) - пшеницей.

2 * 120 = 240 (га) - рожью.