Тіло вільно падає з висоти 10 м. На якій швидкості потенціальна і кінетична енергія тіла

зрівняються? Опором повітря знехтувати​

Ответы на вопрос

Отвечает Живлюк Даниил.

Ответ:

Ек=Еп

В середині згідно закону збереження энергії.

Тоді h/2=10/2=5м