Скляна пластинка масою 150 г занурена у воду на одну третину свого об'єму. Визначте архімедову

силу, що діє на пластинку.

Ответы на вопрос

Отвечает Лосев Артём.
ДАНО
m=150 г=0,15 кг
ρск=2500 кг/м³ - густина скла
ρв=1000 кг/м³ - густина води
g = 10 м/c²
V - ?
Знайти:
Fарх-?
Рішення:
V = m/ρск
Fарх = ρв * g * V / 3
Fарх = ρв · g · m/ (3 ρск)
Fарх = 1000* 10 * 0.15 / (3 · 2500) = 0.2 Н