8.1. Тiло кинули з поверхні Землі вертикально вгору зі швидкістю 72 км/год. На яку максимальну

висоту пiднiметься тіло? Опором повітря можна знехтувати. Допоможіть будь ласка!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гритченко Елена.

Ответ:

20 м

Объяснение:

V₀=72 км/год=20 м/c;

h    ?   h=V₀*t-g*t²/2; V=V₀-g*t=0; t=V₀/t=20/10=2 c;

h=20*2-10*2²/2=20 м