Дуже треба терміново!!! Під дією сили 60 Н дріт довжиною 3 м і площею поперечного перерізу

2,5ꞏ10–6 м2 видовжилася на 1 мм. Визначте модуль Юнга.

Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.
Дано:
F = 60 Н
L = 3 м
S = 2,5·10⁻⁶ м²
ΔL = 1 мм = 1·10⁻³ м
Знайти:
Е - ?
Механическое напряжение:
σ = F / S
По закону Гука:
σ = ε·E = ΔL·E / L
Приравняем:
ΔL·E / L = F / S
Отсюда модуль Юнга:
E = F·L / (S·ΔL)=60*3/ (2,5*10^-6*1*10^-3) = 72*10⁹ = 72ГПа