Під дією сили 100 Н дріт довжиною 5 м і площею поперечного перерізу 2,5 мм2 подовжився на 1 мм.

Визначити напругу, що діє на дріт і модуль Юнга.

Ответы на вопрос

Отвечает Сархыт Айдос.

σ=F/S=100/2.5*10^-6=4*10^7 Па=40 Мпа

σ=Eε; (закон Гука)

ε=Δl/l₀=1*10^-3/5=0.0002;

E=σ/ε=4*10^7/2*10^4=2*10^3 Па= 2 МПа