ТЕРМІНОВО!!!!!!! ДАЮ 100 БАЛІВ!!! Яку потужність розвиває електричний двигун, якщо напруга на

двигуні 40 В, а сила струму в колі 5 А?Будь ласка швидко тому що в мене контрольна​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.

Відповідь:

отужність електричного двигуна можна обчислити за формулою:

P = U * I,

де P - потужність (у ватах),

U - напруга (у вольтах),

I - сила струму (у амперах).

Підставляючи дані з умови, отримуємо:

P = 40 В * 5 А = 200 Вт.

Отже, електричний двигун розвиває потужність 200 Вт.

Пояснення:

Отвечает Левицький Мар'ян.
Дано:
U(напруга)=40В
I=5A
Знайти:
N(потужність)
N = U * I
N = 40 В × 5 А = 200 Вт
Відповідь: електричний двигун розвиває потужність 200 Вт.