Визнaчити кількість іонів у 1м³алюмінію


Ответы на вопрос

Отвечает Трапезникова Арина.

Ответ:

Масса алюминия m=p*V

Масса атома m0=M/Na

Число атомов N=m/m0=p*V*Na/M=2700*1*6*10^23/27*10^-3=6*10^28