Підйомний кран, ККД двигуна якого становить 80 %, піднімає вантаж на висоту 10 м протягом 50 с.

Напруга двигуна дорівнює 220 В, а сила струму в його обмотках — 50 А. Визнач масу вантажу.

Ответы на вопрос

Отвечает Колочев Кирилл.

Ответ: 40кг

Объяснение:

Дано:

η=80%=0,8

h=10м

g=10Н/кг

t=50с

U=220В

I=50А

---------------

m-?

η=Ап/Аз=mgh/(UIt)

Отсюда:

m=UItη/(gh)=220*50*50*0,8/(220*50)=40кг