два резистори опорами 10 і 20 ом з'єднані паралельно і включені в електричне коло з напругою 12В

Яка сила струму протікає у кожному з опорів! Допоможіть будь ласка даю 25 балів! Було б добре якщо з дано(

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

R1 =  10

R2 =  20

U =  12В

I1 = ?

I2 = ?

I1 = U / R1 = 12 / 10 = 1.2 A

I2 = U / R2 = 12 / 20 = 0.6 A