Динамометр, до якого підвішено суцільний тягарець, показує 5 Н. Якщо тягарець занурити у воду, то

динамометр показуватиме 3 Н. Ви-значте густину речовини тягарця (густина води 1000 кг/м2).

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеев Илья.

Ответ: 2500кг/м³

Объяснение:

Дано:

F1=5Н

F2=3Н

g=10Н/кг

ρ2=1000кг/м³

--------------------

ρ1-?

Cила Архимеда равна:

Fa=F1-F2=5-3=2Н

Силу Архимеда находим по формуле:

Fa=ρ2*g*V, где:

ρ-плотность жидкости;

g-ускорение свободного падения;

V-объем тела

Отсюда:

V=Fa/(ρ2*g)=2/(1000*10)=2*10⁻⁴м³

ρ2=m/V=F1/(gV)=5/(10*2*10⁻⁴)=2500кг/м³