Розрахуйте, на яку висоту підняв кран вантаж масою 1 т, якщо виконана ним робота дорівнює 60 кДж. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Иришка.
Дано :
А=60кДж=60000 Дж
m=1т=1000 кг
Знайти:
h=?
A=mgh→h=A/mg=60000/10000=6м