Срочно! Дві однакові лампи з опором 20 Ом увімкнені послідовно в коло з напругою 60 В.Яка

потужність струму,що поживаєтьмя лампами?Як зміниться потужність,якщо лампи з‘єднати паралельно?

Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Александр.

Ответ:

Объяснение:

R = 20 Ом

n = 2

U =  60 В

P1 = ?

P2= ?

P1 = U^2 / (R*n) = 60^2 / (20*2) =  90 Вт - последовательное подкл.

P2 = U^2 / (R/n) = n*U^2 / R = 2*60^2 / 20 = 360 Вт - параллельное подкл.