Електрокар тягне візок зі швидкістю 3мс, долаючи силу опори 200Н. Яку роботу виконує двигун

електрокара на 5хв

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Объяснение:

W = F * d * cos(θ),

де F - сила, d - відстань, θ - кут між напрямом сили і напрямом руху.

У даному випадку, сила опори (F) дорівнює 200 Н, швидкість (v) електрокара - 3 м/с, а час (t) - 5 хв.

Перетворимо час у одиниці СІ: 5 хвилин = 5 * 60 секунд = 300 секунд

Oскільки не вказано величину відстані, неможливо безпосередньо визначити виконану роботу. В цьому випадку потрібно знати, яку відстань прoхoдить електрокар протягом 5 хвилин. З цією інфoрмацією можна визначити роботу, виконану двигуном електрoкара

Отвечает Bobnyuk Jana.

Відповідь: двигун  виконує роботу 476 ДЖ.