Електрокип'ятильник з ККД 70% за 5 хв передав воді 50 кДж теплоти. Знайти його опір, якщо напруга

на ньому 200 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Жадик Андрей.

Ответ:

Дано:

n=0,7;

t=5 хв=5*60=300 сек;

Q=50 кДж=50*10^3 Дж.

U=200 B.

Знайти R.

n=Акор/Qповн=Q/((U^2)/R)*t, звідси знаходимо опір електрокип'ятильника:

R=n*(U^2)*t/Q=0,7*(200^2)*300/50*10^3=168 Ом.

Объяснение:

Акор-корисна робота, яку виконує електрокип'ятильник;

Qповн-кількість теплоти, яку виділяє електрокип'ятильник.