Який заряд отримає нейтральне тіло, що приєднає до себе 4*10^25 електронів? A) 6,4 Кл Б) -6,4 МКл

В) -5,6*10^6 Кл Г) 7,2 МКл

Ответы на вопрос

Отвечает Қойшыбай Қажымұрат.

Ответ:

Заряд одного електрона дорівнює -1,6 * 10^-19 Кл. Тому 4 * 10^25 електронів мають заряд:

q = -1,6 * 10^-19 Кл/ел * 4 * 10^25 ел = -6,4 * 10^6 Кл

Отже, правильна відповідь: Б) -6,4 МКл.

Отвечает Небораков Виктор.

Ответ:

Для розрахунку заряду, який отримає нейтральне тіло, що приєднає до себе електрони, необхідно знати елементарний заряд. Згідно з поточними знаннями, елементарний заряд становить 1,602 × 10^(-19) Кл.

Отже, заряд, який отримає нейтральне тіло при приєднанні 4*10^25 електронів, можна обчислити так:

Заряд = (кількість електронів) × (елементарний заряд)

= (4*10^25) × (1,602 × 10^(-19))

= 6,408 × 10^6 Кл

Отриманий результат близький до 6,4 МКл (міліонів кулонів). Тому правильна відповідь в даному випадку буде:

Б) -6,4 МКл