Нерухомий блок підняв вантаж масою 200 кг на висоту 5 м. ККД блока 80%. Знайти повну роботу, яку

виконав блок.

Ответы на вопрос

Отвечает Лисковский Саня.

Ответ:

Ап = 12 500 Дж

Объяснение:

Дано           |     Розв'язання
η = 80%      | η = Ак/Ап
m = 200кг  | Ак = Р * h
h = 5м         | P = m * g
-----------------| Р = 200кг * 10Н/кг
Ап - ?          | Р = 2 000 Н

g = 10Н/кг  | Ак = 2 000Н * 5м
                   | Ак = 10 000Дж
                   | η = Ак/Ап => Ап = Ак/η

                   | Ап = 10 000Дж / 0,8
                   | Ап = 12 500 Дж
Відповідь : Ап = 12 500 Дж.