Тіло масой 10 кг підіймають протягом 1 хвилини, виконав при тому роботу рівну 1000Дж З якою

швидкістю підіймали тіло?

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.

Задано:

- Масса тела m = 10 кг

- Работа W = 1000 Дж

- Время t = 1 мин = 60 сек

Робота, здійснена на підйом тіла, дорівнює зміні потенціальної енергії:

W = ΔPE = mgh,

де g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.8 м/с²),

h - висота, на яку підіймали тіло.

Отже, висота, на яку підіймали тіло, може бути вирахована за формулою:

h = W / (m * g).

Підставляючи задані значення:

h = 1000 Дж / (10 кг * 9.8 м/с²) = 10.2 м.

Швидкість v, з якою підіймали тіло, можна знайти, розділивши висоту на час:

v = h / t = 10.2 м / 60 с = 0.17 м/с.

Висновок: Тіло масою 10 кг підіймали зі швидкістю 0.17 м/с.