Знайди середнє арифметичне чисел 15,18,19,13 а) 16,25 б) 16,5 в) 16 г) 16,75​с решением


Ответы на вопрос

Отвечает Насибов Шамиль.

Відповідь: А (16,25)

Щоб знайти середнє арифметичне будь-яких чисел, потрібно додати всі числа та поділити їх суму на їх кількість.

(15+18+19+13)/4=16,25

Отвечает Тихонова Валерия.

(15+18+19+13):4=55.25

(16+25):2=28.5

(16+5):2=10.5

16=16

(16+75):2=45.5

Пошаговое объяснение: