ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКАА ЛІЮ ВСІ 10 БАЛІВ Визначити силу, з якою будуть взаємодіяти два позитивні

заряди величиною по 2*10-7 Кл на відстані 6 см один від одного. Відповідь подати у СІ, тільки число.

Ответы на вопрос

Отвечает Александр Иванов.

Відповідь:

0,1

Пояснення: скористаємось законом Кулона F=k|q1|*|q2|/r^2

k-стала величина 9*10^9
F=9*10^9*(2*10^-7*2*10^-7)/0.06^2=36*10^-5/36*10^-4=0.1 Н