На тіло діють три сили, напрямлені вздовж однієї прямої. Дві сили мають значення 45 Н та 32Н. Яке

значення має третя сила, якщо рівнодійна складає 164 Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Андрей.

Ответ:

Вариантов много

F1=164-45-32=87H - все направлены в одну сторону

F2=164+45+32=241H - третья направлена против первых двух

Далее одна сонаправлена (которая с минусом) с третьей, a другая против третьей.

F3= 164+45-32 = 177H

F4=164-45+32=151H

Объяснение: