Скільки часу тривав електроліз,якщо при силі струму 500 A на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію

k=0,09×10^-6 кг/Кл?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нерода Арина.

Ответ:

m=kIt

t=m/kI

k-електрохімічний еквівалент алюмінію=0.093*10^(-6)

t=1.8/(0.093*10^(-6)*500)=38709c