Робітник перевіз навантажений візок на відстань 25 м. Прикріплений до ручки динамометр показав

прикладену силу 200 Н. Яку роботу виконав робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Калюжная Даша.

Ответ:

5000

Объяснение:

A=F*I

де А-механічна робота

F-сила

І-відстань

Отже А=200*25=5000 Дж