На якій мінімальній відстані від лінії Stop треба при червоному світлі загальмувати автомобіль, що

рухається зі швидкістю 58 км/год, якщо коефіцієнт тертя муж шинами і дорогою 0,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Зимбровский Женя.

Ответ:

Объяснение:

v^2 = u^2 + 2as

Де v - кінцева швидкість (дорівнює нулю, оскільки автомобіль зупиняється), u - початкова швидкість (в даному випадку 58 км/год, або 16,11 м/с), a - прискорення, s - відстань, на яку треба зупинитися.

Прискорення можна визначити за формулою:

a = μg

де μ - коефіцієнт тертя між шинами і дорогою (0,5 в даному випадку), g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м/с^2).

Підставляючи ці значення до формул, отримуємо:

0 = (16.11)^2 + 2(0.5)(9.81)s

s = (16.11)^2 / (2(0.5)(9.81)) ≈ 67.3 метрі