Чому дорівнює висота стовпчика олії, який створює тиск на дно посудини 180 Па? ПОВНЕ ОФОРМЛЕНЯ І

РОЗВ'ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ! Будь-ласка допоможіть, даю 70 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Подковырова Полина.

Дано:

р=180Па

ро=900кг/м³

Знайти:

h-?

p=po*g*h→h=p/(po*g)=180/(900*10)=0,02м=2см