Ділянка кола складається з двох однакових паралельно з’єднаних ламп. Чому дорівнює опір цієї

ділянки, якщо сила струму в першій лампі 0,25 А, а напруга на ділянці  2 В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Безрукова Ирина.
I=0,25A
U=2В
R-?
I=U/R
R=U/I=2/0,25=8 Ом