ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!!!! Газ, що виділився внаслідок спиртового бродіння глюкози, пропустили крізь

розчин кальцій гідроксиду. При цьому утворився осад масою 40 грам. Яка маса глюкози вступила в реакцію бродіння.

Ответы на вопрос

Отвечает Щербина Бодя.

C6H12O6=>2C2H5OH+2CO2

Ca(OH)2+CO2=>CaCO3+H2O

n(CaCO3)=m/M=40/100=0,4моль

n(Ca(OH)2)=n(CO2);

n(C6H12O6)=n(CO2)×1/2=0,4×1/2=0,2моль

m(C6H12O6)=0,2×180=36г