!!!!СРОЧНО!!!Яку роботу виконує електричне поле при переміщенні між двома точками кола заряду 60

Кл, якщо електрична напруга між цими точками 220 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгина Анна.

Ответ:

A=U*q=220*60=13200 Дж=13,2 кДж.