!!!!!CРОЧНО!!!!! Яку роботу виконує електричне поле при переміщенні між двома точками кола заряду

60 Кл, якщо електрична напруга між цими точками 220 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Брысков Егор.

A=U*q=220*60=13200 Дж=13,2 кДж.