2. На землi лежить камiнь масс . 5 кг. З якою силою вiн притягує до себе Землю?​


Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Відповідь: 49Н

Пояснення:

дано m=5 кг   Fз- ?

по 3 закону Ньютона Fк=Fз=m*g=5*9.8=49 Н