є дві однакові мідні кульки. заряд першої кульки дорівнює -6,3 нКл, а заряд другої - +2,3 нКл.

Кульки доторкнули одну до одної і розвели. Скільки надлишкових електронів на кожній кульці після зіткнення е=-1,6*10-¹⁹ Кл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Устинов Валентин.

Ответ:

N=(q₁+q₂)/2e=( -6,3+ 2,3) ·10⁻⁹/(2(-1,6*10⁻¹⁹)=1.25·10¹⁰ електронів

Объяснение: