У посудині об'ємом 100 літрів за температури 30 градусів міститься повітря з відносною вологістю

30відсотків. Якою буде відносна вологість повітря, якщо в посудину додати 1кг води

Ответы на вопрос

Отвечает Букасеев Максим.

Ответ:

31,31%.

Объяснение:

Початкова кількість вологи в посудині складає 30% від об'єму повітря. Знайдемо масу цієї вологи:

m1 = 0.3 * 100 л * 1 кг/л = 30 кг

Після додавання 1 кг води загальна маса системи збільшиться на 1 кг. Таким чином, кількість повітря залишиться незмінною, а кількість вологи збільшиться на масу доданої води. Знайдемо кінцеву відносну вологість повітря:

m2 = m1 + 1 кг = 31 кг

V2 = 100 л

V1 = V2 - 1 л = 99 л

φ2 = m2/(ρ*V2) = 31 кг/(1 кг/л * 99 л) ≈ 31,31 %