Срочно!! За температури 0 °С опір металевого провідника дорівнює 6 Ом, а за температури 200 °C

його опір збiльшиться до 9 Ом. Визначте температурний коефіцієнт опору металу, з якого виготовлений провідник.

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипов Карим.

Ответ:

1/400 K^(-1)

Объяснение:

Дано:
R0=6Om
t0=0c

R1=9Om

t2=200c

a - ?

R=R0(1+at) → a=(R-R0)/(R0*t2)=(9-6)/(6*200) = 3/1200 = 1/400 K^(-1)